Www.cartelgardens.com - моќ конвертори Број на страница 1

Прегреат Заштита Епоксидна Potting DC-DC Конвертор Моќност Чекор-up Модул Автомобил LED Дисплеи за Љубителите Јазик Електрични Мотори

Производот е епоксидна potting, водоотпорен(IP68), шокотпорни и прашинаотпорни, погодна за многу суровата сре

DEN 362.16
Достапност: Това е достапна
1Pcs Нови JS225010 Моќ Модул

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 2022.48
Достапност: Това е достапна
Мини DC-DC Зголеми Конвертор Одбор на Напонот на Чекор до Модул Лесни Вода за Зголемување Конвертирате Модул Чекор До Модул Напонски

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】100% сосема нов и висок квалитет 【ФУНКЦИЈА】Ова е DCDC зголеми конвертор модул со работна

DEN 198.96
Достапност: Това е достапна
KNACRO DC-DC 12V да 5V 3А Чекор Надолу Напојување на Модулот Автомобил Моќ Конвертор Модул Mini 5P Машки Излезна Порта Преку Температура

Синхрони исправање, ниска топлина, стабилен и сигурен.Висок конверзија стапка, највисока стапка на конв

DEN 191.76
Достапност: Това е достапна
Преглед 302 предлози