Www.cartelgardens.com - Smartwatches Број на страница 1

Паметни Часовници за Мажи Жени,да се Види со отчукувањата на Срцето на Спиење Монитор,1.3 Целосен Екран на Допир,IP67 Водоотпорен

(Стан Поддржани) Bluetooth smart watch компатибилен со Android 4.4 или IOS 8.4 погоре и Bluetooth 5.0 или повисоко.текст, календа�

DEN 1742.40
Достапност: Това е достапна
Ppqq Часовници - Smart Безжична во-Слушалка за Уво, Здравствен надзор, Повикувајќи, Чекор Види Вграден Bluetooth 5.0 Стерео Слушалки,Спортски

Вграденво безжична Bluetooth слушалки : smart watch и Bluetooth 5.0 слушалка 2во1, еден уред, две функции, ново искуство з�

DEN 887.76
Достапност: Това е достапна
Жените Диск Екран во Боја Smart Хривнија отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење Спортски Pedometer Bluetooth Две-боја Хривнија

Dial дијаметар 44mm / 1.6 во ,Нараквица дијаметар 240mm / 9in Производот користи силика гел како главен материјал, �

DEN 1406.40
Достапност: Това е достапна
Паметни Часовници, IP67 Водоотпорен Smart Watch за Телефоните Android и IOS, Фитнес Монитори со Крвниот Притисок Крв, Кислород отчукувањата

▶ 【IP67 Професионални Водоотпорен】 Лесно користење во врнежлив ден, без проблем на миење на рацете / јав�

DEN 959.76
Достапност: Това е достапна
Преглед 386 предлози