2yds Пристрасност Лента Органски Памук Трим 12.7 мм Солидна маска пристрасност Боја Двојно пати (брегот на слоновата)

2yds Пристрасност Лента Органски Памук Трим 12.7 мм Солидна маска пристрасност Боја Двојно пати (брегот на слоновата)

Това е достапна
DEN 264.00
Количината на стоката:

Должина : 2 дворот (200 cm) X Ширина : за 12.7 мм.Материјал : 100% Органски Памук пристрасност обврзувачки.Боја : Боја На Слонова Коска, Беж.Се продава од 2 метри.Најчесто тоа се 10-16 работни дена.Нашите Производи Pn M текстилни е што нашите сопствени производи.Најголемиот дел наредби се добредојдени мора да бидат задоволни со сите предмети.Тие се уникатни, квалитетни и чипка скратува.Направен во Јужна Кореја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата