Бакар Лист, Плоча .0431 32oz 18 Мерач 16 x 16 - Неискористени, Неоштетени Објект

Бакар Лист, Плоча .0431 32oz 18 Мерач 16 x 16 - Неискористени, Неоштетени Објект

Това е достапна
DEN 1692.00
Количината на стоката:

Бакар Лист, Плоча .0431" 32oz 18 мерач 16" x 16".Материјал : Бакар.Легури : C110. Облик : Лист.Ширина : 16" инчи.Висина : 16" инчи.Крај : Мелница Заврши.Tolerances : Должина (+/- .032 инчен).Суровини се произведени според висок технолошки стандарди.На алуминиумски легури производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.Репро-материјал е повеќенаменски за широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти.Бакар Лист, Плоча .0431" 32oz 18 мерач 16" x 16".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата