Член на кралското семејство Порцелански 24-pc Чај Торта Постави Britten' За 6, Коска Кина Порцелански (Црвено)

Член на кралското семејство Порцелански 24-pc Чај Торта Постави Britten' За 6, Коска Кина Порцелански (Црвено)

Това е достапна
DEN 8639.76
Количината на стоката:

Сет вклучува : Поставување вклучува : 6 Чаши, 6 Чинии, 1 тањир, 6 Торта Плочи, Teapot, Шеќер и Creamer.Највисок Степен На Материјал И Издржливост.Елегантен Дизајн, 24 K Злато Позлатен Украс.Чувствувате Добро Порцелански, Машина За Миење Садови Безбедно.Уникатен и Софистицирани Подарок.Член на кралското семејство Порцелански нуди широк избор на уникатни dinnerware дека има бројни облици и дизајни за подобрување на секоја маса амбиент.Произведени од високо-технолошка опрема од најдобрите бели и коските кина порцелански материјали, овие производи се направени да траат.Сеопфатна член на кралското семејство Порцелански колекции нудиме широк спектар на луксузни дизајни, кои дефинитивно ќе додадете софистицирани заврши до вашиот дом или канцеларија внатрешни работи, и ќе биде значаен прилог на било приватна колекција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата