Инстант Лекар Тешко (2 Литри)

Инстант Лекар Тешко (2 Литри)

Това е достапна
DEN 444.00
Количината на стоката:

Одличен за брзо се претвори проекти каде брз, хард рок поправка е потребно.Инстант Лекар Тешко нуди про одделение производ во еден лесен за користење формулација.Овој производ е 1 : 1 производ, кој е лесно да се меша и да добива хард рок во минути.Речиси секоја сува збирни или во прав може да се меша со овој производ да се земе на она што боја е потребно.Одличен за брзо се претвори проекти каде брз, хард рок поправка е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата