collectvoice Топлина Трансфер Печатење Печ,Тигар Главата Печ преносот на Топлината Налепница Железо-на Appliques DIY Облека Оркестарот

collectvoice Топлина Трансфер Печатење Печ,Тигар Главата Печ преносот на Топлината Налепница Железо-на Appliques DIY Облека Оркестарот

Това е достапна
DEN 696.00
Количината на стоката:

Тигар главата стил топлина трансфер печатење печ, уникатен и стилски.Совршен за украсување Т-кошула, палто, јакна, торба, фармерки, итн.Тоа може да биде отпечатена на платно преку преносот на топлината машина или домаќинство железо.Карактеристики : Тигар Шема, DIY Облека Оркестарот, Железо На Далноводи.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, да се обезбеди да добие најдобар шопинг искуство.Спецификации : Тигар главата стил топлина трансфер печатење печ, уникатен и стилски.Совршен за украсување Т-кошула, палто, јакна, торба, фармерки, итн.Тоа може да биде отпечатена на платно преку преносот на топлината машина или домаќинство железо.Тип : Топлина Трансфер Печатење Печ Погоден : T-shirt, Качулка, Sweatshirt, Панталони, Капут, Торба, Завеса, итн Карактеристики : Тигар Шема, DIY Облека Оркестарот, Железо На Печ Големина : 23.2 cm x 22cm/9.13" x 8.66" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Топлина Трансфер Печатење во Печ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата