Rushnichok на 1920-тите години Антички Шивачка Shears Советскиот СССР се Прилагоди е Прилагоди Ножици Антички Гроздобер Оригинални Метал Cutting Ножици NKVD GULAG

Rushnichok на 1920-тите години Антички Шивачка Shears Советскиот СССР се Прилагоди е Прилагоди Ножици Антички Гроздобер Оригинални

Това е достапна
DEN 434.40
Количината на стоката:

Метал.направен во СССР.Стариот прилагоди ножици на мојата Баба.направен во СССР, на 1920-тите години.должина 22 cm тежина 220 грама има печат на производителот (видете во слики - да се прикажува во 2 последна фото).Објектот локација - Украина Испорака до U. S. и Канада - 3 недели, во Европа - 10-14 дена. ★ На 1920-тите години СССР Стариот прилагоди ножици на мојата Баба Советскиот се прилагоди на ножици Состојба видите фотографии должина 22 cm тежина 220 грама има печат на производителот (видете во слики - да се прикажува во 2 последна фото).Објектот локација - Украина Испорака до U. S. и Канада - 3 недели, во Европа - 10-14 дена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата