ALLSOCKET Тест Клипови Приклучок,BGA579-C-0.4 BGA Адаптер NAND ФЛЕШ Програмер Решение Прилагодено Приклучок за 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm Теренот Целосна Иглички Clamshell Дизајн(BGA579,0.4 MM

ALLSOCKET Тест Клипови Приклучок,BGA579-C-0.4 BGA Адаптер NAND ФЛЕШ Програмер Решение Прилагодено Приклучок за 0.4 mm,0.5 mm,0.65

Това е достапна
DEN 1396.80
Количината на стоката:

ALLSOCKET-BGA579-C-0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ, CLAMSHELL СТИЛ, СО ЦЕЛОСНА PIN ОПЦИЈА.ТЕРЕНОТ : 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm, КАКО И НЕПРАВИЛНИ ТЕРЕНОТ.МАТЕРИЈАЛИ КОНТАКТИBERYLLIUM БАКАР; ПОЗЛАТАЗЛАТО ОБЛОЖЕНО СО ТЕКОТ НА НИКЕЛ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ОЛОВО ВРЕМЕ : 3-5 BUINESS ДЕНА(ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПРЕД ЦЕЛ).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата