Вода Flosser Професионални Cordless Стоматолошки Орален Irrigator,Onkessy Вода Flosser Cordless Заби Почиста 3 Начини & 5 Џет Совети Преносни Орален Irrigator 350ML Резервоарот за Вода за Домашни

Вода Flosser Професионални Cordless Стоматолошки Орален Irrigator,Onkessy Вода Flosser Cordless Заби Почиста 3 Начини & 5 Џет Совети

Това е достапна
DEN 899.52
Количината на стоката:

ПРОФЕСИОНАЛНА И ЕФИКАСНА ЗАБИ ПОЧИСТА -cordless вода flosser е опремен со водечки светски придвижуван моторот за да се обезбеди висок притисок на вода пулсот, и 30-110 PSI силна вода притисок да се отстрани до 99.9% плакета и чиста 2 пати ефикасно отколку традиционалните четкање и чистење со конец за заби!.НАЈНОВИТЕ ПУЛСОТ ТЕХНИКА&ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ - Ова усна на забите почиста може да се моќни средства за чистење 99.99% храна остатоци секој агол токму тоа и традиционалните миење на забите може да го постигне.НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ ЗА ПЕРОРАЛНА ПРОБЛЕМИ - Орален irrigator е специјално дизајнирана со 3 пулсот начини за да одговараат на различните услови на забите и непцата и да се спречи крварење на непцата, забите дамка, лош здив и други усно проблеми.Тоа е совршено заби почиста за луѓе со протези, импланти, круни, гингивит или периодонтитис.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ - Електрични вода стоматолошки flosser усвојува IPX6 водоотпорен заштита и 2min smart тајмер за да целосно да се спречи истекување и да се обезбеди безбедно користење кога туш. 350 Ml голем резервоар за вода може да се одржи доволно вода за една чиста.На монтажни дизајн го прави резервоарот за вода за чистење бриз.ПРЕНОСНИ ОРАЛЕН IRRIGATOR ЗА TRAVEL & ДОМ - преносни вода flosser со 800m Ah литиум батерија може да се користи за 20 пати (1 минута/време) откако целосно наполнета во само 4-6 часа.Универзален ѕиден полначот овозможува безбедно полнење во било која земја. 2 џет млазници со различни бои ги исполни целото семејство забите се чисти.Батерија : 14500 Li ion battery Battery капацитет : 800 MAHProduct напон : 5 VCharging струја : 1000m ACharging време : 4-6 hours Usage време : 2 минути на day Endurance : 20 days Product бучава : 65d BApplicable население : над 10 години old Water капацитет на резервоар : 350ml Waterproof одделение : ipx6 (домашни водоотпорен)Нежни режим : блага вода под притисок, погоден за почетниците и усна sensitive High притисок на владата : висока вода под притисок, ефикасна и чисти, погоден за повеќето people Pulse режим : пулсот вода под притисок, може да масажа на непцата, бафер тело за миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата