BT21 Залак Серија CHIMMY Карактер Шминка Торбичка Козметички Торба Патување Toiletry Торба за Жените, Жолта

BT21 Залак Серија CHIMMY Карактер Шминка Торбичка Козметички Торба Патување Toiletry Торба за Жените, Жолта

Това е достапна
DEN 622.80
Количината на стоката:

Глобално сакана карактер на millennials создадени во соработка со ЛИНИЈА ПРИЈАТЕЛИ и BTS.ЛЕСНИ & ИЗДРЖЛИВИ - Памучен материјал и патент затворање обезбедува лесно и безбедно чување да се одржи и да ги организирате вашите essentials.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - исто така, Може да се користи како монета чанта, молив случај, картичка за паричник, како и на клучните држачот за повеќе наврати, како што се патување, бизнис патување, фитнес, кампување, фитнес, и така натаму.Производ Димензии (ВО) : 5.6" x 4.4" x 1.6" / Материјал : Памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата