WYRKYP,Стакло Абажур

WYRKYP,Стакло Абажур

Това е достапна
DEN 950.40
Количината на стоката:

◀▶☞☞ Стилски и Декоративни Дизајнер Светилка. ◀▶☞☞ Уникатен Дизајн за Подобрување на Средината на Вашата Соба, Највисок Квалитет на Цената. ◀▶☞☞ Модерна Лустерот Таванот Светилка Убава Дома Декор Осветлување. 100% Трајни Производ Обезбедени од страна на Производителот. ◀▶☞☞ Тоа е Погодна за Секој Декорација Стил, ве Молиме да бидат Сигурни да се Купи. ◀▶☞☞ 【Детали за производот】▶◀▶☞☞ Елегантни, Едноставен и Лесен Стил◀▶☞☞ Додава Забава, Свежи Индустриски Стил заедно со Светлина◀▶☞☞ Напон:110-260 Volts◀▶☞☞ Технологија : Други◀▶☞☞ Сертификација:Ул◀▶☞☞ Материјал:Метал◀▶☞☞ Зрачењето Област : 15㎡-35㎡◀▶☞☞ Обично Ќе Брод во Рок од 1-2 Дена, Времето за Испорака е 10-20 Работни Дена!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата