Rimmel Претера Со Автоматско Усна Лагер, Peachy-Beachy, 0.008 Течност Унца

Rimmel Претера Со Автоматско Усна Лагер, Peachy-Beachy, 0.008 Течност Унца

Това е достапна
DEN 120.72
Количината на стоката:

Фино падна, прецизни автоматско усна лагер.Дава усни полн обем боја и дефиниција.Достапна е во повеќе бои.Објектот Пакет Димензија : 0.35" L x 0.35" W x 5.08" H. Казна-падна, прецизни автоматско усна лагер.Дава усни полн обем боја и дефиниција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата