Aiyuan Притиснете на Ноктите Краток Плоштадот Лажни Црвени Нокти за Божиќ Снегулка Лажни Ноктите со Дизајни Ирваси Ноктите на доградба на Акрилни Нокти Целосно Покри

Aiyuan Притиснете на Ноктите Краток Плоштадот Лажни Црвени Нокти за Божиќ Снегулка Лажни Ноктите со Дизајни Ирваси Ноктите на доградба

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

Црвено притиснете на доградба на акрилни нокти за Божиќ се направени од високо-квалитет на животната средина пријателски материјал и одлична изработка, која не се токсични, без мирис, без штети на вашето тело или на вашите нокти.Лажни црвени нокти за девојки доаѓаат во 24 Компјутери лажни нокти, вклучувајќи 12 различни големина.Се држи на ноктите е лесно да се примени и да ги отстраните.Чистење на вашите нокти, а потоа изберете вистинската големина на ноктите, ќе се применуваат лепак налепницата на ноктите и притиснете и држете го копчето за 20 секунди.Вие само треба 3 минути за да DIY помине дома, наместо трошење на еден час во салон.Клипот на ноктите е совршен за да се користи на свадба, забава, матурска, датира, и тие се исто така погодни за ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и други манифестации.Прекрасен подарок за девојка, жена, мајка и сестра.Било какви прашања во врска aiyuan лажни ноктите ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, и парите назад или да ја гарантира ако условите се оштети или со сериозна квалитет проблем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата