Обновливи 4Pack Шарени Мрежа Плажа Tote Кеси ,Мрежа Шопинг Торба Со Drawstring За Патување,Играчки,Подароци Или Перење ...

Обновливи 4Pack Шарени Мрежа Плажа Tote Кеси ,Мрежа Шопинг Торба Со Drawstring За Патување,Играчки,Подароци Или Перење ...

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Увезени.Drawstring затворање.Голем капацитет и сестраност : 5pieces во еден пакет,големината е W18.5",L16"и W4.3".може да се одржи многу предмети.Тоа е совршен избор за намирници шопинг, фармерски пазари, патување, детска играчка складирање, плажа одмор и дневни складирање,Тоа е добра идеја да пакет подароци од роднини, пријатели и колеги, и да им даде подарок на децата на фестивали,тоа е прекрасен подарок.Едноставен стил : оваа мрежа торба е лесно да се свитка во мали димензии и Лесно да се носат ,Тоа се прави на светлината, но силни полиестер мрежа ткаенина, оваа торба е многу мала тежина, можете да го земете со вас кога одите надвор.Тоа може да биде свиткан, без деформација и навремено.Тоа може да биде поставена во вашиот паричник, џеб, автомобил или други места мислите дека одговара.На решетката ткаенина е многу цврста и нормално Тоа може да се користи за околу 2 години или повеќе.Фирма квалитет : ние користиме високо квалитетни 100% полиестер мрежа ткаенина, се справи со засилување за шиење, може да сноси 33 килограми тежина, фина изработка, секој производ е строго контролирана, не грижете се за лош квалитет.Mesh ткаенини предности : Зелена решетката ткаенина, мрежа вентилација, без мирис, валкани може да се мијат, може да се мијат со детергент, нема да исчезнат, висат сува, исто како и нови производи .Дупка со големина од оваа торба е околу 2 mm, што е релативно мал, па кога се користи на плажа, со песок не е лесно да се влезе.Drawstring дизајн и Многу бои : На врвот на кесата е дизајниран со drawstring и адаптација тока, која може да се прилагоди слободно.Кога торба е полн со статии, големината на торба устата може да се прилагоди за да се спречи статии од паѓање.Ние дизајниравме 12 бои за овие кеси, кои може да ги исполни вашите различна боја параметри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата