Електрични Ручек Кутија, 1.5 L 40W Преносни Храна Потоплите Бенто Кутија за Дом, Автомобил, Камион, Отстранлив Нерѓосувачки Челик Сад - Сина

Електрични Ручек Кутија, 1.5 L 40W Преносни Храна Потоплите Бенто Кутија за Дом, Автомобил, Камион, Отстранлив Нерѓосувачки Челик

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

✔ 2 во 1 Загрева Ручек Box : Ова преносни храна греење ручек кутија содржи 2 приклучоци : 110 V за дом/канцеларија употреба, 12 V/24 V за автомобил/камион употреба. ✔ Безбедна Храна Одделение Материјал : Овој пренослив микробранова за автомобил е направен од висок квалитет на храна одделение ПП пластични и на 304 нерѓосувачки челик сад.Безбедни и не-токсични, не постои ризик на топење, горење, безбедно за работа. ✔ Брзо Греење : Усвојување на PTC енергија-заштеда на топлинска компоненти обезбедување против прегревање.Користење на ниско-потрошувачката на топлина циклус за да се задржи храна по соодветна температура и да се задржи влагата на храна. ✔ 2 Прегради Yobzins 18 Месеци, Грижете се-слободен Qualiy Гаранција и Брз Одговор Пријателски Услуги на Клиентите.Материјал : Храна одделение PP материјал & 304 од не ' рѓосувачки челик.Производ Големина : 9.1 x 6.3 x 3.9 инч.Капацитет : 1.5 Л. Plug : Автомобил-да користите адаптер за полнење + Home-ги користите адаптер за полнење.Напон : 12 V-24 V/110 V.Боја : Сива Боја. *Лето : 30-40 Минути. *Зима : 40-60 Минути. 1. Ве молиме да се стави на готвена храна во ориз сад и јадења сад. 2. Ве молиме зацврсти усна. 3. Отворете го контактот затка, вметнете го кабелот за напојување. 4. Кога индикаторот светло е вклучено , греење е започната. *Ве молиме извадете го кабелот за напојување пред јадење. *Ве молиме отворете издувни покрие пред греење. *Препорачливо е да го додадете малку вода во храната пред.

Клучни карактеристики

Material:
Food grade PP material & 304 stainless steel Product Size

Слични производи во категоријата