Сад Рек Потоне во Сад за Сушење Решетката И Мозоци Одбор Со Капак Маска, Кујна Плоча Првенство Јадење Сушење Рек Фах Прибор за Јадење Drainer Јадење Полици за Кујнски М?

Сад Рек Потоне во Сад за Сушење Решетката И Мозоци Одбор Со Капак Маска, Кујна Плоча Првенство Јадење Сушење Рек Фах Прибор за Јадење

Това е достапна
DEN 1123.20
Количината на стоката:

Сад рек погоден за чинии,чаши и има посебна кутија за ножеви и гранки кои можат да се даде придонес да се уредни и чисти кујна. ✅АНТИ-РАШ GARAUNTEED:храна одделение издржлива пластика; целиот сет е лесно да се соберат и лесно да се чисти. ✅МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Голем волумен плус куќиште рамка и прибор фах го прави идеја решетката за чинии, чинии, чаши и садови и тави, на пример шолји или прибор, гранки, лажици и дури и стапчиња за јадење. ✅ Транспарентен капак, кој се одвојува за јадење drainer со utensil носителот, тешки-должност случај и длабоко вграден во исцедете одбор.Лесен за употреба.Лесно да се чисти. ✅ Силен и Здрав - Enhanced случај со екстра дебелина што може да биде укината дури и кога целосно исполнет со јадења.Стабилна и безбедна.Оваа јадења сушење рек зафаќаат многу мал простор, но обезбеди многу простор за складирање, голема чинија држачот.Име : сад rackmaterial : plastic Packing големина : "34 X26 X 40cm", "13.3 *10.2 * 14.7 во"Купување notice1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред да купите.2. Освен за прилози на производот фотографии, други предмети кои не се вклучени.3. Мерењата се мери со рака.Тоа може да биде 1-3 cm, што е нормално.5. Поради разликите во светлината на екранот, бојата на производот може да се разликува малку од сликата.Побарајте прошка.6. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Се надеваме дека ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, со кликнување на нашата продавница и избирање на други производи.8. Логистика треба да бидат испорачани во 1-3 поени.Пристигнување време може да се разликува по регион.Се проценува дека пристигнување време е обично 9-15 дена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата