Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот, Метален Прстен Зафат Носител на Универзалната Компатибилен со iPhone 12/12 Pro/12 Про Max/11 Про Макс и Android Теле

Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот, Метален Прстен Зафат Носител на Универзалната Компатибилен со iPhone

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

【ПЕПЕРУТКА ТЕЛЕФОН да ЅВОНИ НОСИТЕЛОТ】 : пеперутка телефон да ѕвони држачот е многу благородна и модерно дизајнирани.Добар изглед сјајот телефон потпирач кој совршено одговара на вашиот телефон и да станат долгорочно добро стојат. 【СЈАЈОТ ТЕЛЕФОН да ЅВОНИ СТОЈАТ】 : телефонот ѕвони застане е направен од нерѓосувачки челик и цинк легура со 5 слоеви на кожата.Прст прстен носителот зафат rhinestones и емајл процес се домот и неверојатно светкавиот!. 【ENHENCED ADHESIVENESS】 : Моќен лепило на мобилен телефон ѕвони на носителот.На bling дијамант телефон да ѕвони зафат изграден во моќни и леплива лента, бидете сигурни прст прстен потпирачот може да биде прикачена на вашиот мобилен телефон или таблет цврсто, го заштитите вашиот телефон од случајно паѓање и се лизга.Забелешка : ве Молиме не користете го телефонот ѕвони потпирачот во рок од 24 часа по инсталацијата. 【УДОБНО повторно надвор.Совршен за девојки и жени.Многу клиенти рече дека тие се многу комплименти за тоа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата