Шкотскиот Сапун Mens Лицето Измијте 150ml

Шкотскиот Сапун Mens Лицето Измијте 150ml

Това е достапна
DEN 183.84
Количината на стоката:

A01814 Трн & Црн Пипер Лицето Измијте 150ml.Оставете ги вашите кожа чувство invigorated и на видно место свежо со нашите нови Лицето Измијте го, исполнет со прочистувачките млеко трн екстракт и нашиот потпис Трн & Црн Пипер мирис.Нашите Мажи Чешлање колекција е врз-тренд гроздобер за сериозни здрав задоволство.Трн & Црн Пипер е Шкотски пресврт на mens' класичен.Збогатен со прочистувачките Млеко Трн екстракт тоа има богата и вуди килибар мирис со ноти на Цитрус, Билки и Sea Buckthorn.Шкотскиот Сапун Mens Лицето Измијте 150ml.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата