магијата acgn Бран розова боја се виолетови За Жени, девојки Лолита Cosplay Перика ноќта на Вештерките Перика

магијата acgn Бран розова боја се виолетови За Жени, девојки Лолита Cosplay Перика ноќта на Вештерките Перика

Това е достапна
DEN 621.60
Количината на стоката:

Материјал : висок квалитет на синтетички висока темп влакна.Пакет : перика и слободни капа.Боја : Како на сликата.Бојата може да се разликува поради својствени производство varations или вашиот монитор во боја settings.Идеален за секојдневна употреба,ноќта на Вештерките,концерти,темата партии,свадба,датира и др. 100% дише зголеми нето рамките на мрежата направи да се чувствувате удобно кога ќе го носат.Постојат два прилагодување ремени во два страна на перика, која може да се испреплетени да фикс позиција за да одговараат на различни глава големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата