Owlivia Органски Памук Бебе Пижами, Момчиња, Девојки Zip Пред Спиење 'N Игра, Нозе Sleeper, Долг Ракав

Owlivia Органски Памук Бебе Пижами, Момчиња, Девојки Zip Пред Спиење 'N Игра, Нозе Sleeper, Долг Ракав

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.НАПРАВЕНИ СО 100% GOTS СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ ПАМУК : ние се користи само високо квалитетни и природно расте влакна, без употреба на јаки хемикалии или пестициди што го прави супер меки и нежни за бебето skin.ZIP ЗАТВОРАЊЕ : вратот до пети zip затворање прави доцна вечерта пелена се менува брзо и лесно и заштитни табот спречува триење на вашето бебе е нежна кожа.FIT : нозе стил го задржува вашето бебе нозете топло и пелена gusset дава дополнителен простор за вашето бебе е пелена.Висок квалитет на памук го чува на форма без да се протега надвор со текот на времето.КВАЛИТЕТОТ ВЕТУВАЊЕ : ние го почитуваме еден не-прашања, побара враќање и политика за наплата, бидејќи ние сме убедени во нашиот квалитет.Премиерот органски памук.Овој дебел, мека и хемиски слободни облека е совршен за вашите малечки деликатна кожа.Брадата и внатрешни работи патент чувари.Екстра Пелена Соба.Нозе држи малку нозе топло.Машина за миење со ладна вода пред употреба.Ние го прават нашите пижами подолго во случај на намалување.Ова може да се случи поради нашите производи се направени од природни влакна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата