Ringke Рамки Стил Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Класичен 46mm Лепило Рамка Прстен Покрие Анти Нула [Нерѓосувачки Челик] Заштита за Галакси Watch4 Класичен 46mm - Сребро [46-04]

Ringke Рамки Стил Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Класичен 46mm Лепило Рамка Прстен Покрие Анти Нула [Нерѓосувачки Челик]

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Класичен 46mm (Не за Галакси Watch 4 Класичен 42mm).Дизајниран да биде идеална големина за да се види рамки.Високо-квалитетни нерѓосувачки челик нуди заштита за постоечките рамки.Ringke Рамки Стил поддржува безжична полнење.Smart Watch не е вклучена.Повтори отстранување може да пониски лепило перформанси.Дозволете до 12 часа за лепило целосно да ги поставите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата