DSDecor 6Pcs Бел Божиќ Украси Шарени Виси Бел Украси со Лакови за Божиќ Дрво Божиќ Партија Затворен Надворешен Декор (Multicolor, Мали)

DSDecor 6Pcs Бел Божиќ Украси Шарени Виси Бел Украси со Лакови за Божиќ Дрво Божиќ Партија Затворен Надворешен Декор (Multicolor,

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

❁Материјал - Овие бел украси се направени од пластични материјали и сјајна прав слој на површината, со злато, Среќен Божиќ знак и лак, таписерии и убава. ❁Шарени - Пакет се Вклучени 6 Pcs различна боја ѕвона(златна, сребрена, зелена, сина, пурпурна, црвено). ❁Големината - Големи Ѕвона : 4.7x5cm/1.9x2.0inch.Мали Ѕвона : 3.5x4cm/1.4x1.6inch. ❁Лесно да се Откажам - Постои тенка линија на врвот на секоја бел кои лесно да се обеси на било каде. ❁Голема Оркестарот - Овие шарени бел украси одлична за украсување елка, затворен potted растенијата, идеален празник, прослава, партија декорација.Материјал : Пластика.Боја : Црвена, Сина, Зелена, Злато, Сребро, Виолетова.Голем Бел Големина : 4.7x5cm/1.9x2.0inch.(D x H)Мал Бел Големина : 3.5x4cm/1.4x1.6inch.(D x H) Пакет се Вклучени : 6 Pcs Бел Божиќ Украси.(Мали Димензии).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата