Галакси S21 5G Случај со Јаже за Samsung Галакси S21 Телефон Случај Кристално Јасна Силикони Ултра Тенок со Дамка Lanyard Shockproof Браник Анти-Нула Заштитна Маска за Samsung S21 5G

Галакси S21 5G Случај со Јаже за Samsung Галакси S21 Телефон Случај Кристално Јасна Силикони Ултра Тенок со Дамка Lanyard Shockproof

Това е достапна
DEN 263.52
Количината на стоката:

[Компатибилен Со Samsung Galaxy S21 5 G] : Ова за Samsung Галакси S21 5 G јасно телефон случај совршено одговара на вашите за Samsung Галакси S21 5 G со прецизност cutouts за сите копчиња и пристаништа.На за Samsung Галакси S21 5 G случај поддржува безжична полнење, така што ќе не мора да се преземат напори за да се отстрани за Samsung Галакси S21 5 G заштитни случај кога го полните вашиот уред. [Стилски Транспарентен Дизајн] : На за Samsung Галакси S21 5 G телефон случај Јасен стилски и со lanyard.За Samsung Галакси S21 5 G покрие случај природен изглед дека е елегантен, функционални, и шарени додека не се лизга, отпорен на гребење. [Направени Со TPU] : На за Samsung Галакси S21 5 G заштитни случај со полно тело, заземаат со мека TPU материјали нудат максимална заштита од удари и тешко хитови за грбот и страните на вашиот за Samsung Галакси S21 5 G.Ова за Samsung Галакси S21 5 G мобилен телефон случај тенок дизајн, ултра транспарентен и отпорно на гребење. [Шок Апсорпција TPU Браник Перница] : За Samsung Галакси S21 5 G случај задниот поклопец јасно телефон случаи со агол браници заштита на капки.За Samsung Галакси S21 5 G јасен случај заштита од капки и шок, шок апсорпција, shockproof, анти-нула. [Ultrathin И Мека] : За Samsung Галакси S21 5 G случаи shockproof TPU браник маска, уникатен шок-апсорпција дизајн.Ова за Samsung Галакси S21 5 G случај транспарентен елегантни монтирање капак понуда обезбедува одлична заштита за Samsung Галакси S21 5 G.Производ Description Clear Случај со Појас за Samsung Галакси S21 5 G со Пад Заштита Аглите Анти-Нула Јасно Назад Shockproof Браник Капак и тенок мека мобилен телефон заштитни случај за жените girl Features : Компатибилен со : За Samsung Галакси S21 5 G Материјал : TPU + Lanyard Design : Transparent Color : Како show Support Безжични Полнење : На за Samsung Галакси S21 5 G случај покрие карактеристики на супер тенок и лесен реализира брзи безжични полнење.Аглите Заштита : Екстра браник на четирите агли се заштити за Samsung Галакси S21 5 G телефон против шокови или капки за очи.Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G : Ова за Samsung Галакси S21 5 G јасно телефон покријат околу Прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, копчиња, говорникот и камера.Специјално Дизајнирани за Samsung Галакси S21 5 G : Висок Квалитет TPU и Ultrathin за Samsung Галакси S21 5 G заштитна маска даде максимална заштита за да се задржи вашиот телефон од шокови, паѓање и гребење.Не-токсични и без мирис.Пакет содржи : 1* покрие случај со спојувалка за каиш за Samsung Галакси S21 5 GService : За овој телефон капаци и случаи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако било кој квалитет на ова прашање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата