за iPad Мини 6 (2021) Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник, Око за Заштита, ZenHoo

за iPad Мини 6 (2021) Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник, Око за Заштита, ZenHoo

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник : 9 H Цврстина Калено Стакло Нуди Крајна Нула Заштита.Блок Штетни Сино Светло & Заштита на Очи : дали сте искусни око-замор, око-вирус, губење на видот, несоница по користејќи го вашиот телефон/таблет?Тоа е затоа што на сина светлина од екранот.Ова стакло блокови штетната сина светлина и ултравиолетови зраци на вашиот уред екранот.Лесен за Инсталација : Јапонски Високо-Квалитетна Анти-Меур Лепило го Прави Процесот на Инсталација многу јасна.Прецизно Одговара : Прецизни Ласерско Сечење Обезбедува Максимална Екран Заштита.Она што Ќе Добиете : Zen Hoo Калено Стакло Екран Заштитник, Алкохол Избрише, Прашина Отстранување Налепница, Меур Отстранување Картичка, и Упатство за Инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата