MyVolts 12V Напојување Замена за Адаптер Morpheus Droptune Ефекти на Возилото - НИ Приклучок

MyVolts 12V Напојување Замена за Адаптер Morpheus Droptune Ефекти на Возилото - НИ Приклучок

Това е достапна
DEN 539.76
Количината на стоката:

Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Morpheus Droptune Ефекти на возилото.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Morpheus Droptune Ефекти на возилото - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот Morpheus Ефекти на возилото Droptune?Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Morpheus Droptune Ефекти на возилото.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Morpheus Droptune Ефекти на возилото - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата