Littlearth МАК Индијанаполис Colts Премиум Ранец, Една Големина, Тим Боја

Littlearth МАК Индијанаполис Colts Премиум Ранец, Една Големина, Тим Боја

Това е достапна
DEN 828.72
Количината на стоката:

Направени од издржлив sportech полиестер.Официјално лиценцирани производ во тимот боја со разнесени од тимот на логото.Голем центар со внатрешен џеб поместена лаптоп ракав, организатор џеб, и решетката странични џебови.Удобно поместена ремени и дише мрежа назад баласт.Вклучува лига keychain.Тоа е за сите на карактеристики со Littlearth е Премиум Ранец.Littlearth е Премиум Ранци се совршени за на колеџ-на возраст од фан, нуди носивост на функции, комфор и стил!Направени од издржлив Sportech полиестер.Карактеристики официјално лиценцирани тим логото во разнесени-out дизајн.Има еден голем простор и внатрешниот поместена лаптоп ракав, организатор џеб, и дарежлив мрежа странични џебови.Вклучува лигата и екипата шкафче ознака.Тимот боја на ранец е удобно поместена ремени и дише мрежа назад соочи со toggle патент повлекува.Издржлив дизајн за секој студент!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата