ASICS на Жените Тим Перформанси Skort

ASICS на Жените Тим Перформанси Skort

Това е достапна
DEN 1103.76
Количината на стоката:

100% Полиестер.Увезени. 2 1/2" Високи Waisteband за ласкави одговара.ASICS Тим Додатоци се направени за да се обезбеди спортисти со специфичната опрема потребни за да excel.Секое парче е внимателно дизајнирана и направена за удобност и перформанси, обезбедување спортисти се во можност да остане фокусирана на спортот во рака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата