BALEAF Жените Топлинска Руно Блузи Долг Ракав Работи Атлетик Кошула со Thumbholes Патент Џеб

BALEAF Жените Топлинска Руно Блузи Долг Ракав Работи Атлетик Кошула со Thumbholes Патент Џеб

Това е достапна
DEN 671.76
Количината на стоката:

94% Полиестер, 6% Spandex.Патент затворање.Руно-наредени термички ткаенина ви помага да остане топол за надворешни работи.Палец дупки се задржи вашиот ракавите во место и убаво за чување на зглобовите топло.Една страна zip џеб за безбедно чување на вашите мали објекти.Лесни, 4-начин се водат изградба подобрува мобилност за комплетна опсег на движење.Екипажот вратот и Рефлексивни elements.Zip џеб нуди многу простор да го држете вашиот телефон или копчињата и чувајте ги на сигурно.Thumbholes помогнат на ракавите во место кога се движите.Раката топло.Класичната елемент на тренингот мода.Купив црна, големина Мали за да се започне со.Јас сум 54" и 113-115 lbs.Мали се вклопува прекрасно -Knoxville Spartan(големина на Мал).Јас сум во 5'7" 150lb & нареди голем.Како што можете да видите од моите слики тоа е повеќе форма фитинг што е она што ми се допаѓа.На XL би биле повеќе лабава за референца.-meshelle(големина Големи).Ова е еден убав средината на тежина со многу меки за внатрешни работи.Јас сум во 5'8" со долга торзото и рацете и грбот се доволно долго за удобно да се вклопи палецот дупки.-настана(големина Големи).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата