18 Оз Црни Пластични Чаши - 50 Pk

18 Оз Црни Пластични Чаши - 50 Pk

Това е достапна
DEN 371.28
Количината на стоката:

Класична Црна боја.Вредноста Пак на 50 Пластични Чаши.Расположливиот Производ.Секоја чаша има 18 унци.Облечи вашата следна партија или собир со пластични чаши, сега се достапни во вредност пакет од 50 години. Секој чаши има 18 унци.Не само за страните, овие чаши се погодни за било кое време.Чувајте ги вашите омилени бои на рака да се координираат со дезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата