Спајс Рек Организатор на Кабинетот, Проширување Контра Рек Полица, Мултифункционални Складирање Полици за Кујна, Бања и Ковчегот (Бела)

Спајс Рек Организатор на Кабинетот, Проширување Контра Рек Полица, Мултифункционални Складирање Полици за Кујна, Бања и Ковчегот

Това е достапна
DEN 407.28
Количината на стоката:

❤Продолжи Зачин Рек : паметен начин да се создаде дополнителна контра простор и да го зголеми чување во вашиот кабинети.Овој сестран полица може да биде продолжен од 13.7" 24" за вашите специфични складирање потреби. ❤Тешки : Трајни висока јачина на челична рамка конструкција со анти-корозија полиетиленски слој за да се спречи rusting.Таквите slat дизајн овозможува складирање погоре и подолу.Здрав и безбеден.Лесно да се чисти. ❤Мултифункционален : Ова рек полица совршен за чување на сè организирани во кујната шкафове, pantries, бања кабинети, плакари, контра блузи, под мијалникот, или каде ќе треба дополнителен простор.Кабинетот полица може да се користи директно или во еден агол. ❤Лесен за Инсталација и Без Лизгање Дизајн : Инсталира лесно и без никакви алатки потребни.Секој решетката е заварени како целина.Чување на рек доаѓа со анти-лизга гумени нозе за да се избегне лизгање и да не гребење на површини.Добро изградба дизајн е исто така погодно за вас да се земе правото објектот што сакате и да ја задржите вашата кујна контра чисти. ❤По Продажба на Услуги : Ние сме исклучително посветени на нашите клиенти, обидете се тоа ризик, знаеме дека ќе го сакам!Ако било кој квалитет или други прашања, вие сте добредојдени да не контактирате.Ние ќе се обидеме потрудиме.Се протега од 13.7" 24" широк.Таквите slat дизајн.Материјал : Челична Рамка w/ ' Рѓа Отпорни Слој.Одлично за организирање на чинии, чинии, чаши, зачин и makeups.Се протега од 13.7" 24" wide Ventilated slat design Material : Челична Рамка w/ ' Рѓа Отпорни Coating Great за организирање на чинии, чинии, чаши, зачин и makeups.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата