Бушава Жанила Бања Мат, Мека и Абсорбента Не се Лизга Бања Килим, Кадифен Тепих Душеци за Када и Туш, Машина Перат, 17 x 24 Инчен, Браун

Бушава Жанила Бања Мат, Мека и Абсорбента Не се Лизга Бања Килим, Кадифен Тепих Душеци за Када и Туш, Машина Перат, 17 x 24 Инчен,

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

ДЕБЕЛА & КАДИФЕН БАЊА МАТ : Нашите не се лизга бања душеци за бања се направени за да им даде на вашите нозе на топлина и удобност тие заслужуваат!Тоа¡s направени со користење на меки висок и низок ткае од жанила ткаенини дека¡s погусти, се чувствува помек и апсорбира повеќе влага додека оклопна прсти од студот подот за да можете да поглезите вашите нозе.ИМАЈТЕ ПОДОВИ СУВА & ИСЧИСТИ : густата жанила бања килим мат нуди зголемена вода absorbency.Нашите не се лизга бања килими брзо се апсорбира водата да се задржи вашата бања кат чисти, прави совршен за употреба кога излегов од туш или за перење да се појавува на мијалникот.НАПРАВЕНИ ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Ние направи нашата бушава килим за бања кади користење дебели Жанила Ткаенини заедно со ПВЦ врати повеќе издржливост за да бидете сигурни дека тоа може да се справи со повеќе мие без да се распаѓа, изедначување, или губење на тоа¡s пријатна мека текстура.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ПОДДРШКА : ви Благодариме на ПВЦ подлога, никогаш не ќе мора да се грижите за жанила бања мат лизгање или лизгање.Не се лизга назад прави сигурни дека абсорбента бања мат останува безбедно место при додавање на модерен и елегантен на допир на вашата бања¡s d¦кор.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & се ОДРЖИ : Нашата бушава бања кат мат е мек, дебел, и може да се справи со секојдневна употреба.Загрижени за долги cleanups?Не¡т биде!Нашите жанила бања килими се машина перат и брзо сушење да се направи чистење нив бриз.Подебели И Повеќе Абсорбента Бања Мат.Без Лизгање или Лизгање.Дали сте уморни од отскочна на ладно подот откако бања?Не сакаат да се занимаваат со чистење на вашиот подот секој пат кога тоа се навлажни?Дали сакате да поглезите вашите нозе?Ако одговорот е да, тогаш нашата дебели и луксузен жанила бушава килим е она што сте биле во потрага за!Ние направија нашите густи и дебели бања тастатурата за брзо да ја апсорбира влагата нудејќи поголема удобност и топлина за вашите нозе.Благодарение на мека и брзо сушење материјал во комбинација со анти-пропадна слој на дното, оваа жанила бања мат нуди само на вистинскиот баланс на удобност, absorbency, и функционалност што го прави совршен прилог за секоја бања.Само се наведе во предниот дел на вашиот туш, мијалник, када, итн.и им даде на вашите нозе на заштита и уживање кое го заслужуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата