Milanté УБАВИНА Претрупан Лажни Трепките Црна Природно Дебели Долго Целосна Еднократно, Crystaluxe Eyelash Curler и Латекс Слободни Лажни Lash Лепак Лепило Постави Дополнителен К?

Milanté УБАВИНА Претрупан Лажни Трепките Црна Природно Дебели Долго Целосна Еднократно, Crystaluxe Eyelash Curler и Латекс Слободни

Това е достапна
DEN 575.76
Количината на стоката:

ДРУГИ LASH СТИЛОВИ, ИСТО ТАКА, СЕ ДОСТАПНИ ВО ОВОЈ СЕТ.ТРЕПКИТЕ-РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ОД 100% STERILIZED ВЕГЕТАРИЈАНСКА ЧОВЕЧКА КОСА.БЕЗ СУРОВОСТ И ОСЛОБОДЕНИ ОД БИЛО КАКВА ХЕМИСКА ОБРАБОТКА. 5-13mm ДОЛГО - БОЈА : ЦРНА - ОБНОВЛИВИ ДО 8 ПАТИ.LASH CURLER - ОДГОВАРА НА СИТЕ ОКО ФОРМИ.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН. 5 ML ЛЕПАК - ЧЕТКА АПЛИКАТОРИ.БЕЛА СУШИ ЈАСНО.ЛАТЕКС, ФОРМАЛДЕХИД, PARABEN И PHTHALATE СЛОБОДНИ.Лесен начин да се постигне впечатлива трепките Со Milanté Претрупан falsies.Домот целосна должина и умерени до целосен обем трепките мешавина беспрекорно со вашата природна трепките.Се создаде обемна и ласкави изглед.Одличен избор за гламурозен ноќ.Погоден за сите око форми, и идеален за редовно носат или посебен повод.Одличен избор за почетници.Lash бенд е направен од памук конец, кој овозможува лесна апликација и флексибилност.Лесен, лесно да се примени, да носат и да ги отстраните.CRYSTALUXE EYELASH CURLER ви дава убедливо, око-отворање, природни и одделени удари со камшик во секое време.Украсени со убави кристали и го направи на премиум квалитет на материјалите.Оваа иновативна eyelash curler има посебна криви дизајн за да одговараат и контура сите око форми.Им овозможува на точниот износ на притисок за да се добие долготрајни завиткан трепките лесно и безбедно.Компактна големина, издржлив и лесен.СУПЕР ЛЕНТА LASHBOND е мора да има за вашиот eyelash апликација.Кажете збогум на неуредна лепак spills!Нашите lash лепило доаѓа со своја уникатна шише со ултра-тенок четка за лесно и прецизно апликација.Формулиран за СИЛНА одржи и долготрајни носат, вашиот falsies ќе остане на безбеден начин во текот на целиот ден.Совршен за латекс се чувствителни и контакт носи поединци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата