КИНГ CAOQING 2RCA да 2RCA Аудио Кабел 10 FT, Profesional Најлон Плетенка Машки да Стерео Машки Кабел за Гејминг Конзоли, Засилувачи, домашно Кино

КИНГ CAOQING 2RCA да 2RCA Аудио Кабел 10 FT, Profesional Најлон Плетенка Машки да Стерео Машки Кабел за Гејминг Конзоли, Засилувачи,

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Премиум Две Канал РКА Аудио Кабел : 2x РКА приклучок (црвена и бела) 2x РКА приклучок (црвена и бела). 24 K Злато Позлатен Приклучок : КИНГ CAOQING 2 x Фоно до 2 x Фоно Interconnect Hi-Fi Доведе беше дизајниран од страна на 24 K позлатени конектори, усвоена со најнова технологија-конзервирани кружни бакар проводници, металик shield.Висок-Квалитет, флексибилни и дебели кабел со премиум anti-oxidant приклучоци, да ви обезбеди стабилен и се тесно поврзани.Hi-Fi Звук : КИНГ CAOQING 2 RCA да 2 RCA Стерео Аудио Води се врши на Висока Чистота на Кислород Слободни Бакар и Двојно Екранировка за максимална јачина на квалитетот и екстремно намалување на несакани EMI/RFI пречки.Токму висока верност не-деструктивни квалитет на звукот, носат сигнали исклучително добро, точни намалување на звук детали.Компатибилност : ги поддржува сите уреди со РКА аудио конекција совршено да вклучите приклучоците со овална свиткување заштита обезбедена во совршена врска квалитет на звукот и пренос на Дигитален и аналоген преноси се поддржани Работи на сите видови на коаксијален дигитален аудио портови, вклучувајќи тешко да пристапите вдлабнати пристаништа Бакарна плетенка и Алуминиум Mylar двојна оклопна обезбеди кабел флексибилност и во голема мера се намали несакано EMI/RFI пречки.Гаранција : Ние обезбеди 18-месечна гаранција; ако постои проблем со квалитетот на, ве молиме слободно да контактирате со нас преку , ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.Црвено/бела боја обележани конектори за брз, лесен лево и десно hookups.Ве молиме да обрнете внимание дека нашите кабли можат да бидат користени само за пренесување на аудио сигнал, не за видео сигнал на пренос.Ве молиме да се осигурате компатибилност и правилно функционирање на сите поврзани опрема пред кабелот е трајно инсталирани во постојан тела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата