Врв Брзина на Мажите Памук Pima Лесни Т-Маица Качулка

Врв Брзина на Мажите Памук Pima Лесни Т-Маица Качулка

Това е достапна
DEN 332.40
Количината на стоката:

58% Памук Pima, 38% Модални, 4% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Дизајниран со модата и флексибилност во предвид, оваа маица качулка беше изграден за патување, носи во канцеларија, и удобно доволно за викенд носат.Се одликува со долги ракави и drawstring за едноставен, секојдневен изглед.Памук Pima обезбедува на телото и структурата на вашиот омилен памук tee, со истегнување и изведба на технолошки tee.Дизајниран со перформанси, издржливост и удобност да се носи секојдневно.Моделот носи големина Медиум.Најдете вашиот врв.Дизајниран со модата и флексибилност во предвид, оваа маица качулка беше изграден за патување, носи во канцеларија, и удобно доволно за викенд се носат и се карактеризира со долги ракави и drawstring за едноставен, секојдневен изглед.Напред е многу повеќе од пат кон непознатото - тоа е состојба на умот.Бидејќи постигнување на вашата совршенство не е само сон Тоа е целата поента.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата