Newthinking за Шиење за Полнење за Возрасни, 200 КОМПЈУТЕРИ Игла и Конец за Полнење со Игли за Шиење,Нишка Spools и Шиење Материјали за Полнење за Почетник, Дома и Патување

Newthinking за Шиење за Полнење за Возрасни, 200 КОМПЈУТЕРИ Игла и Конец за Полнење со Игли за Шиење,Нишка Spools и Шиење Материјали

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

200 КОМПЈУТЕРИ Големи Комплет за Шиење : Ова шиење комплет содржи 41 високо-квалитетни XL тема spools вклучуваат 5 Виножито теми.Убави живописни бои се идеални за секојдневните потреби. 2 size клипови, 2 size игли за плетење, 10 различни големини шарени копчиња и 2 игли threaders, тие може да им обезбеди на вашите задоволителна услуга.Квалитетот на Шиење Кутија : Ние користиме високо квалитетни кожа Складирање торба, на површината нема да биде лесно да се носи и на патент не ќе биде лесно да се оштетат.Својата идеална големина (10.2*7.6*1.5 во) може да се лизга во еден куфер, briefcase, канцеларија биро фиока или со автомобил.Вие секогаш ќе бидете подготвени за рачно шиење итни случаи.Едноставен за Користење : Не треба машина за употреба, од страна на шиење комплет секогаш се подготвува додека сте во потреба.Тоа лесно ќе ги исполни тие одат поправки, и одлична за исчезнати копчиња, искинале шевовите, поправи многу посебни кошула, брз полите на одлуки, DIY уметност шиење дома или на основните mending.Одличен Подарок Идеја : Овој комплет за шиење прави неверојатни подарок за Денот на Мајката, и тоа е погодно за чести патници, мајки, баби, backpackers и младите девојки!Луѓето сакаат да го користат без оглед на сезоната.Уживаат Во Забавата на Рака-Шиење : Користење на вашата рака за поправка на вашето домашно милениче е омилена облека или вашето дете полнети играчки.Вие може да падне во љубов со чувство на DIY.Користете го за да ги учат вашите деца да направите некои прекрасни рачно изработени, тоа ќе биде многу интересно.Зошто изберете шиење комплет од Newthinking? 1. Премиум Квалитет и Изграден за да Трае организаторот случај е направен од високо-квалитет на платно, што гарантира тоа да бидат трајни со години. 2. Широко Применливи најдобро решение за секојдневна дома поправка и патување на итни поправки.Бидете подготвени за незгодни ситуации како што паднатите копчиња, искинати алишта и повеќе. 3. Практичен Подарок за Секого без разлика Дали тоа е за возрасни или деца, овој комплет за шиење е најдобар подарок.Тоа содржи 200 парчиња од додатоци што е доволно за да се задоволат речиси вашиот шиење барања, својата компактна големина и преносни е одлично за патниците. 4. Пријателски и Професионални По Продажба на Услуги секогаш Кога имате проблем со производот, ве молиме да се сврти кон нас.Ние секогаш сме подготвени и мило да ви помогне!Она што Ќе Добиете : 41 * XL Тема Репортажите 40 * Боја Иглички 30 * Резервни Копчиња 30 * Игли за Шиење 10 * Шприцеви 10 * Игли 9 * Заклучување Бод Маркери 6 * Шиење Клипови 5 * Скриени Копчиња 4 * Пластични Bobbins 2 * Пластични Игла Threader 2 * Зголемувачот 2 * Thimbles 1 * Класична Тиква Pin Перница 1 * Нерѓосувачки Челик Ножици 1 * Мерење Лента 1* СТП Кожа Случај 1 * Игла за Плетење 1 * Капчиња Кука 1 * Ткаенина Молив 1 * Цвест Мевосек 1 * помош на пинцета.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата