MLB Куче Шише за Вода - Тампа Беј Зраци Бејзбол Милениче Шише за Вода. Најдобри Мачка Шише За Вода. Чешма Диспензерот за Кучиња & Мачки, 13.5 оз . Кул Миленичиња Патување Ш

MLB Куче Шише за Вода - Тампа Беј Зраци Бејзбол Милениче Шише за Вода. Најдобри Мачка Шише За Вода. Чешма Диспензерот за Кучиња &

Това е достапна
DEN 370.56
Количината на стоката:

MLB МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ за ВОДА за КУЧИЊА s топол ден или ладно, вашето домашно милениче треба да пијат!Миленици Првото ШИШЕ за ВОДА за домашни МИЛЕНИЦИ, КУЧИЊАТА се случува на прошетка, да оди во шопинг, да оди на ветеринар, да одиме на домашно милениче groomer, одење на одмор, да оди на патување ќе ви благодариме ни подоцна!Зошто да изберете Миленици Прво КУЧЕ s поводник или мачки поводник, својот лесен.Издржливи : направен со посебен хард-пластични материјали за минатата како и секое домашно милениче сопственикот ќе t раздавам, освен ако не им помогнам на вода раздавам копчето!Дополнителна Безбедност : Заклучување/Отклучување на прекинувачот е додаден под притисни раздавам вода копчето, така што ќе не притиснете на копче по грешка.Нема потреба да се грижите за фрлање оваа шише за вода во вашата чанта!Тоа нема течење (колку што правилно затворен)! - Во домашни Миленици Прво ние секогаш оди на екстра чекор за безбедност s секогаш мир на умот да ја имаат потребната опрема.Производ Димензии : 3"W x 10.5" Х. Quenches Вашите Миленици Жед : Идеален за Скокање, Долги Прошетки, Куче Паркови, Патот Патувања, Плажа Дена s безбедност, додека обезбедување на траен производ.Лиценци, и тоа : Главна Бејзбол Лига (MLB). • Главната Бејзбол Лига (mlb Здружение на Играчи (MLBPA). • Националната Фудбалска Лига (МАК). • Национален Фудбалски Лига Здружение на Играчи (NFLPA). • Националната Хокеј Лига (NHL). • Националната Кошаркарска Асоцијација (НБА). • Реал Мадрид В. F. Фудбал Клуб (Реал Мадрид Club de Fútbol). • LAURDIY. • REALTREE & над 50 на врвот NCAA college во земјата!Ова домашно милениче шише за вода е одлична за сите авантуристички видови кои ги носат своите миленичиња по должината на нивните патувања.Осигурете ќе имаат вода во движење и вода, што нема да се потроши.Овој објект карактеристики на садот за вода, пластични црна сад за вода и копчиња за контрола на проток.Вклучена е врвка за околу рака да се осигура дека вие не ја изгуби.Зошто на отпадна вода по дампинг вашиот шише за вода надвор за вашето домашно милениче.Да се види како тоа полека оди во пластичен сад и вашето домашно милениче нема да пропуштите лижат.Без батерии се потребни само проток на вода и запечатен контејнер.Лесен за употреба и да не се големи за да се продавница, неколку со врвка за околу рака вие никогаш не ќе го изгубат тоа на вашиот крстоносните.На пат со вашето домашно милениче Оваа точка доаѓа со пластичен сад за вода и мал сад за нив да пијат од.Сега вашето домашно милениче може да пијат дома, во автомобил, во авионот на отворено или било каде, без потреба да ги чисти сите spills!Направени со силна & трајни тешко пластични материјали за да се осигура нејзината безбедност & издржливост!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата