Капе Лента за Ѕид монтирани Сапун Фармацевт, да се Спречи Капе и Прскање, Фармацевт Стојат,Сапун Фармацевт Заграда, Сапун диспензерот за вода фах,Сапун Фармацевт К

Капе Лента за Ѕид монтирани Сапун Фармацевт, да се Спречи Капе и Прскање, Фармацевт Стојат,Сапун Фармацевт Заграда, Сапун диспензерот

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

НЕ КАПЕ ПРОБЛЕМИ-Секогаш Drips На Секаде?Ако ги имаат овие проблеми : Кога користите сапун фармацевт или индукција sterilizer, , течни drips на теренот, на маса, или на тепих.Ако е така, треба нашата капе лента за да се спречи капе на подот.ЛЕСЕН И ХИГИЕНСКИ - само да се стави својата рака под сензор за да започнете сапун фармацевт.Ако не се истури течност, тоа ќе падне на послужавник, избришете ја исчистите со крпа.Погоден за јавни места како што се канцеларии, хотели, болници, здравствени институции, училишта, итн.ШИРОКО се КОРИСТИ - погодна за сите ѕид монтирани сапун точење и автоматско индукција стерилизатори на пазарот, без разлика дали manual (рачно) или automatic (автоматски).ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА - тоа се апсолутно нема време да го инсталираат или планината под вашиот sanitizer фармацевт.Користете го предвидено 3 M 300 LSE лепило подлога или завртки (вклучена), вашиот избор!.ЛЕСЕН И ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ - употреба на ABS материјали се еколошки и тенки.Боја : Бела Капе Лента за Рака Sanitizer Фармацевт, Sanitizer Капе Лента, Алкохол Фати Послужавник, Пена Сапун Фармацевт Фах, Автоматски Фармацевт Послужавник, Спреј Капе Лента, Капе Catcher, Капки Фах, Ѕид Капе Лента.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата