COMOPHOTO Казино Партија Позадина Покер Лас Вегас Партија Роденден Тема Казино Ноќ Фотографија Позадина Украси Реквизити (8x6ft)

COMOPHOTO Казино Партија Позадина Покер Лас Вегас Партија Роденден Тема Казино Ноќ Фотографија Позадина Украси Реквизити (8x6ft)

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✪ Големина на Видео Backdrops или Производ Прикажува.Поради дизајн причини,дел од позиција е pixelated со поглед.Ве молиме фотографирање со вашиот телефон или камера во право далечина. ✪ Топло совети : ☆Отстрани браздата : Доколку е потребно, ве молиме железо задната површина со пареа железо со ниска топлина, но не и сува железо и Тоа е најдобро да се постават слој од платно во средината,така што нема да се уништи сликата.☆Главната слика на производот е да се покаже ефектот, Backdrops застане не е вклучена. ☆Сите компјутерски екрани се различни во боја корекција,Суптилни боја разликата е нормално.COMOPHOTO Казино Партија Позадина Покер Лас Вегас Партија Роденден Тема Казино Ноќ Фотографија Позадина Украси Реквизити Тенка Vinyl1.Лесно да се откажам straightly или природно.2.Сликата е јасна,реална,Стерео смисла е силна.3.Тоа е совршен за сите професионални или приватна фотографија.Ве молиме имајте на ум 1.компјутерски екрани се различни во боја корекција,суптилни боја разликата е нормално.2.Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.3.Сите backdrops ќе ја испрати од укината.Тука се начини да се отстрани wrinkles1.Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.2.Ако е потребно,ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Тогаш тоа ќе биде мазна повторно.Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата