Расположливиот Тоалет Седиште Опфаќа - 30 Брои Водоотпорен Поединечно Завиткани Преносни Патување Тоалет Седиште Опфаќа за Возрасни Деца Деца Медиокритет Обука на

Расположливиот Тоалет Седиште Опфаќа - 30 Брои Водоотпорен Поединечно Завиткани Преносни Патување Тоалет Седиште Опфаќа за Возрасни

Това е достапна
DEN 261.12
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✅ПРОДОЛЖЕН ГОЛЕМИНА ДИЗАЈН-Преголеми 16" x 24" димензии покрие совршено страни и пред тоалет, да ги задржи вашите раце и нозе се далеку од допирање на тоалет.Одлично за деца и возрасни. ✅ВОДООТПОРЕН ТОАЛЕТ СЕДИШТЕ ОПФАЌА-На врвот е направен од богородица пулпа и дното е обложен со водоотпорен Полиетилен, обезбедување на санитарни две слој штит од нешто што може да биде на тоалетот седиште. ✅НЕ ТОАЛЕТ ХАРТИЈА СЕДИШТЕ ОПФАЌА-за Разлика од мало и лесно искината хартија тоалет седиште маска, нашите пластични тоалет седиште поклопецот е практична и издржлива, добро е да shield капки на сомнителни тоалетни седишта или porta-potties.Нема потреба да ја избришат или squatin јавни тоалети. ✅ПРЕНОСНИ ТОАЛЕТОТ СЕДИШТЕ ОПФАЌА ПАТУВАЊЕ-џеб големина тоалет седиште поклопецот е поединечно завиткани со zigzagged пакет, лесно да се отвори, заштеда на време и да го користите.Компактен за да се вклопат во џеб, чанта, работа торба или патна торба, совршен за бања користите on-the-go.10 парчиња по пакет и 3 пакети вклучуваат 30 брои вкупно. ✅ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА s не-flushable.Виткање линија го прави лесно да се биде укината половина и се отстрануваат во корпата за ѓубре.Совршен за јавни бањи и порта-potties.Широко се користи за одмор,кампување, патот патување, крстарење и други настани.Мора да имаат за аеродромот, железничката станица, хотели, хостели, трговски центри, во болница и на заводот.Најдобро за мајчинство, за кои се потребни дискретна хигиенски тоалет.Работа за лицата со посебни потреби кои треба да се определени контакт со јавните бањи.Живот-saver за родители со години и деца кои не може самостојно да се справи.Исто така се работи за медиокритет-обука.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата