Shaka Носат Децата Вафли Термички Долг Ракав Crewneck T Кошула XXS-XL

Shaka Носат Децата Вафли Термички Долг Ракав Crewneck T Кошула XXS-XL

Това е достапна
DEN 204.00
Количината на стоката:

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Вистински shaka термички долг ракав crewneck вафли кошула за деца дизајниран во U. S. A. обезбедени од страна на Fitscloth.Ова е, мора да имате производ за деца посебно во ладно време. 100% U. S. Одгледува памук(9 мл ).Топло вафли термички екипажот врвот за ладно време.Го задржува загрева за да се задржи топло и фитили далеку влага за да бидете удобно.Сигурно трајни едноставно нешто да се носат под "вистински кошула." Како основни маици се префрли од смета за долна облека на повеќе од модна изјава во доцните 90-тите години и почетокот на 2000-тите, благодарение на популарната хип-хоп изведувачи, rappers , се повеќе и повеќе луѓето почнаа да бараат повисок квалитет ќорци само да се разочара да дознаете дека не постоеле било.Ова беше почетокот на Shaka Носат.Додека популарната култура промовирани бели кошули, облека компаниите се уште снабдување на низок квалитет, кошули, кои не трае многу долго.Тоа е кога ние го претстави Max тешка категорија.Со потешки ткаенина и подолготраен боја, Max тешка категорија фатени на брзо, а наскоро, секој од rappers да skateboarders беше облечен нив.Денес, ние станаа глобално признат бренд нуди ништо од т-маици да fleeces и activewear.Нашиот квалитет се смета да се биде најдобар во индустријата од страна на многу и компанија сега е снабдување на задоволни клиенти за повеќе од една деценија.Основни облека е веќе не е afterthought кога станува збор за мода и сме станале индустриски стандард кога станува збор за премијата кошула и облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата