Симпатична Yoda Бебе Филм Торба, се Префрлат на Патување за Носење за Префрлање Лајт Конзола и Додатоци, Школка Заштитна Маска Организатор Складирање Кеси со 10 Игра К

Симпатична Yoda Бебе Филм Торба, се Префрлат на Патување за Носење за Префрлање Лајт Конзола и Додатоци, Школка Заштитна Маска Организатор

Това е достапна
DEN 1617.60
Количината на стоката:

Материјал опис : Најлон + ЕВА + Velvet Size : X 10.2 4.5 X 2 инчи ( 26 X 11.5 X 5.2 cm ).Производ перформанси : Оваа конзола пакет може лесно да се инсталира на вашиот switch конзола, joyson и игра картички, слушалки, полни линии и други мали switch додатоци.Школката се состои од хард ЕВА, водоотпорен, прашина-доказ, носат-отпорни и силен, со сомот внатрешноста, кои можат ефикасно да се заштити безбедноста на играта машина кога паѓа.Додатоци структура : внатрешната мрежа торба има патент за да се спречи додатоци од паѓање.Торбата има 20 игра картичка кеси, со кои се соочува во внатрешноста на чантата, и тоа не е лесно да се изгуби картичка кога носи тоа.Лесно да се Носат : Доаѓа со анти-пропадна се справи со дизајн, ширина и стегање одговара на кривата на нашата рака, која им овозможува удобно носење или патување.Исто така, можете да го ставите во вашата торба да се земе било каде.Перење инструкции : се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Преносни торбичката за Префрлање Лајт, го задржува вашата Switch Лајт безбедно зачувани во секое време.Повеќе за Складирање : мрежа џеб обезбедува безбеден простор за складирање за мали Switch Лајт додатоци како полнење кабел, уво пупки и други мал, но суштински додатоци.Не може да се приспособат на поголеми предмети, како на полначот.Опремен со 20 игра картичка кеси.Тоа може да се одржи до 20 Switch игра картички.Цврсти и Издржливи : Направен од shockproof тешко ЕВА материјал, нема потреба да се грижите за пад.Голема Преносливост : Тоа може да се одржи вашите неопходни додатоци за патување и останува преносливост со Antiskid рака на рака Направи тоа пренослив.Ве молиме Имајте во предвид : Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормално.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата