JJWC 60/72/84/92/ 100 инчен 4: 3 Метал Анти - Светло Виткање Видео Екран Отворено КТВ Канцеларија 3D HD Проекторот Екран Проекција на Екранот (Големина : 100 инчи)

JJWC 60/72/84/92/ 100 инчен 4: 3 Метал Анти - Светло Виткање Видео Екран Отворено КТВ Канцеларија 3D HD Проекторот Екран Проекција

Това е достапна
DEN 5474.64
Количината на стоката:

Изработен од полиестер влакна, тоа е издржлив, навремено отпорни и количка.Можете да изберете видео екран за да се реализира отворено проекција како што кампување, заедница и други отворено филмови, и продавница реклами.Кога затворен позадина е неуредна, ѕидот има позадина, и белиот ѕид ефект не е добра, можете да изберете филм екранот за да се постигне добра проекција ефект.Се надеваме дека нашите високо - контрастот на екранот и анти - навремено материјали може да се направи сè лесно.Ако не е прав на тоа, се препорачува да се избрише со влажна крпа.Лесен за инсталирање на проектор екран, можете да се одвиваат екранот и да ја инсталираш по неколку минути, можете да го користите кука да висат на ѕидот.На екранот е погодна за внатрешна и надворешна употреба.Изработен од полиестер влакна, тоа е издржлив, навремено отпорни и количка.Можете да изберете видео екран за да се реализира отворено проекција како што кампување, заедница и други отворено филмови, и продавница реклами.Кога затворен позадина е неуредна, ѕидот има позадина, и белиот ѕид ефект не е добра, можете да изберете филм екранот за да се постигне добра проекција ефект.Се надеваме дека нашите високо - контрастот на екранот и анти - навремено материјали може да се направи сè лесно.Ако не е прав на тоа, се препорачува да се избрише со влажна крпа.Лесен за инсталирање на проектор екран, можете да се одвиваат екранот и да ја инсталираш по неколку минути, можете да го користите кука да висат на ѕидот.На екранот е погодна за внатрешна и надворешна употреба.Точка Име : Проекција Завеса Screen Material : Полиестер Влакна Спецификација на Производот : 01 : 60 инчи 4 : 302 : 72 инчен 4 : 303 : 84 инчен 4 : 304 : 92 инчен 4 : 305 : 100 инчен 4 : 3 Features : Поддршка за 3 D, 180 Широк Агол на Гледање, Свитлива Производ Големина : 01 : Ширина : 1.33 m/52.36', Висина : 0.75 m/29.53' (Прибл.)02 : Ширина : 1.59 m/62.60', Висина : 0.90 m/35.43' (Прибл.)03 : Ширина : 1.86 m/73.23', Висина : 1.05 m/41.34' (Прибл.)04 : Ширина : 1.99 m/78.35', Висина : 1.12 m/44.09' (Прибл.)05 : Ширина : 2.21 m/87.01', Висина : 1.25 м/49.21' (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, item' s боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. 01 Пакетот Вклучува : 1 x Проекција Завеса Екран( Другите Не се Вклучени) 5 x Stickers02/03/04/ 05 Пакетот Вклучува : 1 x Проекција Завеса Екран( Другите Не се Вклучени) 10 x Налепници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата