Обурн Leathercrafters Кожа Утлегар Куче Јака Валани - 16 - Бургундија

Обурн Leathercrafters Кожа Утлегар Куче Јака Валани - 16 - Бургундија

Това е достапна
DEN 1104.00
Количината на стоката:

се вклопува necks мерење 12 инчи 16 инчи.Оваа јака може да биде тешко да се вклопи.Бидете сигурни и да се измери вашите миленици вистински вратот.Јака нема да се прилагоди!.Рачно изработени од страна на мајстор leathercrafters во САД.Квалитет Гарантиран - Warrantied против производство на дефекти за живот на производот.УТЛЕГАР ЈАКА ВАЛАНИ 3/4 X16 БУРГУНДИЈА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата