Акустична Гитара Везени Печ Железо-На Фолк Рок Музички Инструмент

Акустична Гитара Везени Печ Железо-На Фолк Рок Музички Инструмент

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

Железо-На или да се Шие на Било Облека.Печ е 4-инчи висок x 1.3 инчи широка.Врвен Квалитет на Акустична Гитара Печ направени со Детални Везови.Пеглаат-на Закрпи Не Ќе падне.Совршен за Фармерки, Јакни, Елеци, Капи, Ранци, Scrapbooking и повеќе!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата