Kellss Над Вратата Кука 20pcs Корисни Гроздобер Шапка Грб Вратата Куки Легура Кука Дома Крпа Облека Закачалка Бања Ѕид Виси Куки Вратата Куки

Kellss Над Вратата Кука 20pcs Корисни Гроздобер Шапка Грб Вратата Куки Легура Кука Дома Крпа Облека Закачалка Бања Ѕид Виси Куки

Това е достапна
DEN 789.60
Количината на стоката:

Достапни локација : спална соба, бања, детски playroom, итн, Лесно да се инсталира и еднократно.Античкиот дизајн, гроздобер дизајн, селска куќа дизајн, ретро дизајн, селска куќа дизајн, Дизајн кука : леано железо во стариот месинг, бронза изглед.Сет од 100 куки за слики, слика шини, крпи, мебел, облека, на ѕидот одбори, шкафови, врати и слично.Не само што е дизајн на чисти и едноставни, но тоа е лесно да се закачи на ѕид или на врата.Мал и лесен, може да се закачи на ѕид, зад врата, да се зачува простор, лесен за употреба.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.Со одличен квалитет, прифатлива цена и добра услуга по продажбата, производ серија се заврши, вклучувајќи ги и сите видови на оков за мебел, изградба хардвер, итн.Брендот е многу популарна дома и во странство.Ние цврсто веруваме дека во начело на угледот прво, квалитетот на прво место.Ние ја отелотворуваат оваа мисија во нашата работа, во нашата екипа пристап за постигнување на целите, и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.Достапни локација : спална соба, бања, детски playroom, итн, Лесно да се инсталира и еднократно.Античкиот дизајн, гроздобер дизајн, селска куќа дизајн, ретро дизајн, селска куќа дизајн, Дизајн кука : леано железо во стариот месинг, бронза изглед.Сет од 100 куки за слики, слика шини, крпи, мебел, облека, на ѕидот одбори, шкафови, врати и слично.20pcs Гроздобер Шапка Грб Вратата Куки Легура Кука Дома Крпа Облека Закачалка Бања Ѕид Виси Куки.Боја : бронзени color Material : Цинк alloy Size : 17 x 19 x 23mm There ќе биде мала грешка од 1-2cm поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете е-маил до нас, ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата