H3R MX100C 1 Lbs. Сува Хемиска Агент Оган Extinguisher, Хром

H3R MX100C 1 Lbs. Сува Хемиска Агент Оган Extinguisher, Хром

Това е достапна
DEN 1437.60
Количината на стоката:

Важи од запаливи течности и заеднички combustibles.Нема да се спроведе електрична енергија.Наведени и рангирани од страна застрахователи лаборатории.Содржи слободен проток и не-caking адитиви.Батерија.Maxout сува хемиска оган extinguishers ефикасно smother запаливи течни пожари без спроведување на електрична енергија назад кон операторот - Само на видот на заштитата која се потребни во автомобилска средина никогаш не користете вода на запаливи течни или електрични оган.Maxout extinguishers содржат повеќе од 1 фунта на агент се исто така рангирани за заеднички combustibles како дрво, хартија, гума и некои пластични делови.Оваа додаде ефективноста ги прави идеални за морски и за домашна употреба, како и.Карактеристики.Важи од запаливи течности и заеднички combustibles.Нема да се спроведе електрична енергија.Наведени и рангирани од страна застрахователи лаборатории.Содржи слободен проток и не-caking адитиви.Батерија.Со висок квалитет челични цилиндри и сите-метал вентил изградба.За гасење на агент сува хемиска.Шише том 1 lbs.Боја хром.Материјал челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата