RoomMates RMK2640SCS Шепа Патрола Кора и се Држи Ѕид Decals

RoomMates RMK2640SCS Шепа Патрола Кора и се Држи Ѕид Decals

Това е достапна
DEN 713.04
Количината на стоката:

Направен во САД.Доаѓа со 37 ѕид decals; decal спектар големина од 1,5 инчи широка x 1.4 инчи висок за да 4.4 инчи широка x 12.2 инчи висок.Лесно да се примени само лупам и стап.Се однесува на било каква мазна површина.Decals се отстранува и repositionable без леплива остатоци.Опис на производот ги Красат вашата preschooler е спална соба со нивните омилени херојски puppies користење Room Mates Шепа Патрола кора и се држи ѕид decals.Овие ѕид decals се 100% пренослив и лесно да се примени.Овие високо квалитетни кора и се држи поддршка прави декорирање на вашиот мал една соба болка слободни.Од Производителот уште Од 2006 Година, Room Mates, најголемиот светски производител на кори и се држи украсни производи, им овозможи на потрошувачите низ целиот свет да ги трансформираат нивните ѕидови и други соба додатоци брзо, лесно и affordably.Room Mates нуди најголем, повеќето различни (и ние сакаме да мислиме "најкул") избор на Ѕид Decals и Кора & Стап Позадини кои инсталирате, смени неговата позиција и да се отстрани во секунди без да ја напуштате било леплива остатоци или оштетување на површината.Нашите Кора & Stick Tiles овозможи да се создаде backsplash во минути ви даваат можност за забава, брз, лесен и секогаш голема изглед соба/додаток направи над.Само Кора, се Држи и да се направи!Претвори обичните простор, мебел или додаток во ништо, но обичните со Room Mates.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата