Дизни Мики Маус и Пријатели Шарени Колаче Кујна Тегла

Дизни Мики Маус и Пријатели Шарени Колаче Кујна Тегла

Това е достапна
DEN 2998.80
Количината на стоката:

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Паркови.Нашите шарени керамички cannister облик cookie тегла носи во светот на whimsy за вашата кујна со својот современ дизајн модел кој најдобро на Мики и бандата заедно со пекарница симболи и Fantasyland Замокот икони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата