Boodlab Спиење Слушалки со Bluetooth Спиење Маска, 3D Спиење Око Маска со Ултра-Тенок HD Стерео Звучници Перат Прилагодливи за Спиење Странични Прагови, авионски,Јога,Медита?

Boodlab Спиење Слушалки со Bluetooth Спиење Маска, 3D Спиење Око Маска со Ултра-Тенок HD Стерео Звучници Перат Прилагодливи за Спиење

Това е достапна
DEN 551.76
Количината на стоката:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【3 D Дизајн Нема Притисок за Очи】Око простор е пошироко и подлабоко од други рамни око маска.Мемориска пена, го прави да се чувствувате удобно.Ефикасно блокирање светла и им овозможува на вашите очи слободно да трепка.Bluetooth Функцијата ви овозможува да слушате музика, без да се носат дополнителни слушалки, идеален за медитација, Јога, патување, чекалницата дреме, несоница. 【Безжична V5.2 Стерео Звук со Тенок Јазик】Дебелина е само 0.25 инчи говорник, кој е многу удобен за прагови.Вистински HD HIFI звук кој најновите Bluetooth технологијата која произведува одличен квалитет на звукот, уреди може да се компатибилни со вашиот било паметни телефони лесно.Компатибилен со Android и IOS.Кул техника gadgets, или Божиќ уникатен подарок на Вљубените Подароци за мажи жени тинејџерски девојка момче татко ми и мајка ми. 【Прилагодливи,Удобно & Перат】Boodlab 3 D безжична око маска со нов дизајн ленти може да се прилагоди според шефот големината на 20-28inches, прилагодлив против пролизгување назад гел наменет за Американците.Идеален за деца, колеџ студентите,dorm живот,заедничка апартмани,бучни roommates, ' рчењето сопружници и coeds.Придружник за медитација, Јога патување чекалницата дреме несоница. 【Подолг Време и Висок квалитет на Репродукција】Boodlab 3 D спиење маска, им понуди надградена USB наплаќа батерија, полнење за 2-2.5 часа обезбеди повеќе од 10 часа на игра време.Вграден микрофон и контрола на јачина на звук копчиња, кои ќе им овозможат на корисниците да одговорите hands-free телефонски повици и да се справи со претходната/следната песна, без да го користите вашиот телефон.Boodlab спиење маска, слушалки ви донесе мирно спијам цела ноќ. 【Она што Ќе Добиете за】Boodlab спиење маска, слушалки, USB полнење кабел, упатства, носат торбичка.Boodlab нуди задоволни гаранција за да го реши вашиот проблем додека не се задоволни.Уживајте во вашиот HIFI музика време, уживајте во вашиот Спиење.Boodlab спиење безжични слушалки маска може да биде одлично решение за вас блокира премногу бучава.Спиење со нова музика око маска, ќе потроши секоја вечер во удобноста, и се будам секое утро освежен, опуштено и rejuvenated.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата